Kozmetické výrobky

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre

legend
Zubná pasta s propolisom
Zubná pasta s propolisom Vás prekvapí svojimi upokojujúcimi účinkami. Má dezodoračné a osviežujúce účinky. Používa sa aj pri ochorení paradentózou aj preventívne na každodenné použitie. Propolis spevňuje ďasná, ničí baktérie a zastavuje ich rast, pôsobí p
3,30 €
legend
Masť s propolisom
Vám pomôže pri ekzémoch a plesniach. Účinné látky propolisu urýchľujú hojenie a majú zmierňujúci účinok proti bolesti. Masť sa používa aj po ožarovaní, pri nádche a pod. Z dobrých skúseností našich zákazníkov: na hemoroidy, na vredy predkolenia, niektoré
3,00 €
legend
Masť s apisínom
STOP BOLESTI VAŠICH KĹBOV Apisín = včelí jed - priaznivo pôsobí na choré kĺby, zápaly nervov. Uľahčí Vám pri problémoch s reumatizmom. (20g)
0,00 €
legend
Medové mydlo
pri umývaní príjemne pohladí Vašu pokožku, ktorú obohatí o látky obsiahnuté v mede. Častým umývaním sa stáva pokožka jemná a vláčna. Môže sa použiť pre citlivú a detskú pleť. Nevysušuje. (100g)
2,50 €
legend
Mydlo s materskou kašičkou
s mydlom, ktoré je príjemne jemné, spoznáte dotyk prírody. Luxusné mydlo, ktoré je určené pre zrelú pleť, Vašu pleť zregeneruje a obohatí o cenné látky obsiahnuté v materskej kašičke. Pleť je zamatovo hebká. (100g)
2,50 €
legend
Mydlo s propolisom
mydlo prírodné vône, ktoré blahodárne pôsobí na ruky a tvár. Vhodné pre problematickú pleť, pomáha a opäť ju rozžiari. Použite na pleť náchylnú na ekzémy a plesne. (100g)
2,50 €

Registrácia nového účtu

Máte už vytvorený účet?
Prihláste sa alebo Obnovte zabudnuté heslo